Jasmine Rice

$1.08

Jasmine Rice

Pay per gram product – 250g increments

$1.08 per 250gms

Purchase in 250gm increments

For example; purchase 4 lots to equal 1Kg

Description

Jasmine Rice

Pay per gram product – 250g increments

$1.08 per 250gms

Purchase in 250gm increments

For example; purchase 4 lots to equal 1Kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jasmine Rice”